Hizmetlerimiz

Merkezimizde Bilişsel Beceri Çalışması, Oyun Terapisi, Çocuk ve Ergen Danışmanlığı ve Bireysel Psikoterapi hizmetlerini alabilirsiniz


Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu Danışmanlığı


Öğrenme ile ilgili problemlerin büyük kısmının zayıf bilişsel becerilerden kaynaklandığını biliyor musunuz?


Devam

Özel Öğrenme Güçlüğü Danışmanlığı


Bireyin normal veya normalin üzerinde zekaya sahip olmasına rağmen okuma, yazma ve/veya matematik becerilerindeki nörolojik temelli bozukluktur.


Devam

Çocuk ve Ergen Danışmanlığı


Büyüme ve gelişme döneminde çocukların ve ergenlerin baş etmekte zorlandıkları duygusal, davranışsal veya zihinsel sorunlar karşısında birebir verilen danışmanlık hizmetidir.


Devam

Akademik Destek


Akademik hayatta bilişsel becerilerin güçlü olması en önemli unsurdur.


Devam


Aile Danışmanlığı


Çocuklara ,ergenlere ve yetişkinlere uygulanır.


Devam

Bireysel Psikoterapi


Sizi huzursuz eden, kafanızı karıştıran, olumsuz duygulara sürükleyen her konu hakkında konuşabilmeniz için size özel zaman ve mekan sağlar.


Devam

Değerlendirme Testleri


Uyguladığımız Test ve Ölçekler

  • CAS Bilişsel Değerlendirme Sistemi
  • Moxo Dikkat Testi

Devam


ATÖLYEMİND+


Atölye Çalışmalarımız;

  • Beyin Farkındalığı Atölyesi (BFA)
  • Yaratıcı Matematik Atölyesi (YMA)

Devam


Sosyal Sorumluluk Projemiz


Bilişsel Beceri Sosyal Sorumluluk Projesi(BBSSP), ilkokul çağındaki öğrencilerin bilişsel ve sosyal becerilerini geliştirmeyi hedefler.


Devam


Bir de onlardan dinleyin…

SİZDEN GELENLER


Bilişsel Beceri Çalışması ile öğrencilerin çok yönlü bir gelişim kaydettiğini gözlemledim. Bilişsel alanda dürtü kontrollerinin geliştiğini, sosyal alanda ise birebir bir gönüllü ile çalışmaları ve iletişim oyunları sayesinde iletişim becerilerinin geliştiğini gözlemledim.


Muazzez Yıldırım


Bu çalışma sayesinde bir şeyleri yapabildiklerini fark eden öğrencilerin özgüvenleri artıyor. Birebir ilgili gören öğrenciler değerli ve önemli olduklarını, başarabiliyor olduklarını yaşayarak öğreniyor. Bilişsel anlamda gelişiyor ve daha esnek oluyorlar. Arkadaşlarıyla birlikte oyun oynayıp oyunu kaldırma görevleri olduğu için iletişim ve sorumluluk alma becerileri gelişiyor.


Gülay Bahar


Yaptığımız çalışmalarda en büyük değişimi sosyal alanda gördüm. Çalışmaya başladığımızda çok az konuşan, çekingen, sorulara kısa cevaplar veren çocukların zamanla açıldığını ve rahatladığını gördüm.


Zeynep Mutlu


Çalıştığım öğrencilerin zaman içinde konsantrasyonları gelişti. Ayrıca davranışlarını zamanla daha kolay bir şekilde kontrol edebildiklerini gözlemledim.


Selin Çulcuoğlu


Projenin başında bazı egzersizlerde zorlanan öğrencilerin seanslar ilerledikçe daha iyi performans gösterdiklerini gördüğümde çalışmanın işe yaradığını fark ettim. Çalışma öğrencilere sadece bilişsel anlamda değil duygusal anlamda da fayda sağladı. Bir gönüllü ile birebir çalışıyor olmanın öğrencilerin kendisini özel hissetmesi gibi olumlu etkileri oldu.


Fatma Korhan


Çalıştığım öğrencinin zamanla dikkatini daha kolay toplamaya ve hemen pes etmeden çalışmasını sürdürmeye başladığını gördüm.


Büşra Muslu


Copyright Mind+More 2018. Tüm hakları saklıdır.