Uzman Psikolog

Aslı Karabat


İletişim ve Randevu İçin

Bize Ulaşın


+90 536 514 22 22

info@mindandmore.net

Randevu Talebi

Lisans eğitimini 2017 yılında Özyeğin Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamladı. Lisans eğitimi boyunca çeşitli şirketlerde ve derneklerde gönüllü olarak görev alarak staj deneyimi kazandı.

2019 yılında, Uluslararası Aile Terapisi Derneği (IFTA) tarafından akredite edilen Özyeğin Üniversitesi Çift ve Aile Terapisi yüksek lisans programından yüksek onur derecesi ile mezun oldu. Sürekli Eğitim Merkezi’nden Aile Danışmanlığı Sertifikasını aldı. Özyeğin Üniversitesi bünyesinde kurulan Çift ve Aile Merkezi’nde yoğun süpervizyon eşliğinde klinik çalışmalarına başladı. 2018-2019 yıllarında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Galip Öztürk Sevgi Evleri Çocuk Yuvası’nda çocuklarla oyun terapisi müdahaleleri içeren psikoterapi çalışmaları gerçekleştirdi. Aynı zamanda, Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı çeşitli ilkokullarda çocuk gelişimi alanında seminerler verdi.

2017 yılında Bilişsel Beceri Projesi’nde görev aldı. 2019 Mart ayından itibaren Mind and More Danışmanlık Merkezi’nde Uzman Psikolog olarak çalışmaktadır.


Copyright MindandMore 2018. Tüm hakları saklıdır.