Psikolog, STK Sorumlusu

Erçin Özbedir


İletişim ve Randevu İçin

Bize Ulaşın


+90 536 514 22 22

info@mindandmore.net

Randevu Talebi

Whatsapp Hattımız

İstanbul Şehir Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun oldu. Şu anda İstanbul Gedik Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programına devam etmektedir.

Lisans eğitiminde kurucu üyelerinden olduğu Şehir Gönüllüleri Kulübünde çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde görev aldı. Avrupa Psikoloji Öğrencileri Federasyonu (EFPSA)’nın Mind the Mind Projesi kapsamında, lise öğrencilerine ruhsal bozukluklara karşı farkındalık ve etiketleme üzerine seminerler verdi. Askeri vazifesini Türk Hava Kuvvetleri 7. Ana Jet Üssü Rehberlik ve Danışmanlık Merkezinde Psikolog olarak tamamladı. Bu sürede Stres ve Stresle Mücadele ve Madde Bağımlılığı gibi konular üzerine çeşitli danışmanlıklar verdi.

Çocuk ve ergenler ile öfke ve kaygı problemleri, davranış problemleri, özel öğrenme güçlüğü, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu üzerine çalışmaktadır. APT (Association of Play Therapy) onaylı Reyhana Seedat tarafından verilen Çocuk Merkezli Oyun Terapisi eğitimini tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi tarafından verilen CAS (Cognitive Assessment System) eğitimi almış olup, CAS uygulayıcısıdır. Bunun yanında Sanat ile Terapi ekolü üzerinde Dr. Zeynep Maçkalı ile eğitimini sürdürmektedir.

2016 yılından beri Bilişsel Beceri Çalışmasının içerisinde olup, halen Mind+More Psikolojik Danışmanlıkta Psikolog ve STK Sorumlusu olarak çalışmaktadır.


Copyright Mind+More 2018. Tüm hakları saklıdır.